Bello krem o smaku kakaowo-orzechowym bez dodatku cukru i oleju palmowego 350g
towar niedostępny

Opis
Bello krem o smaku kakaowo-orzechowym bez dodatku cukru i oleju palmowego. Zawiera substancje słodzące
Idealny na kanapkę oraz do stosowania jako dodatek do np naleśników lub gofrów.
Przechowywać w temperaturze pokojowej (18-22°C)
Produkt do bezpośredniego spożycia. Przeznaczony do zastosowania w cukiernictwie (jako dodatek do śmietan, kremów, ganaszy, glazur, nadzień, ciast, polew), gastronomii (jako dodatek do deserów, shotów, gofrów, naleśników), piekarnictwie (jako nadzienie do drożdżówek, pączków, croissantów), lodziarstwie (dodatek do baz lodowych smakowych i jako variegatura, polewa), nadaje się też do głębokiego mrożenia oraz lekkiego zapiekania wewnątrz ciast.
Składniki: substancje słodzące: maltitol, glikozydy stewiolowe; olej roślinny (shea), serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5% (kakao, regulatory kwasowości: wodorotlenek potasu, węglan potasu), emulgator: lecytyny słonecznikowe, aromaty. Produkt może zawierać orzechy, soję, gluten.
Zmiana struktury kremu jest procesem naturalnym. Jednorodność można przywrócić przez ogrzanie w wodzie do ok 45°C i wymieszanie.
Termin ważności do 13.04.2023
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
BK
BARDZO DOBRE
Justi
Jaka jest kaloryczność w 100 g?
Agnieszka
Bardzo proszę o informację o składzie tego kremu i kremu o smaku białej czekolady.