DEZAL-PRO S.A.

TRADYCJE PRODUKCYJNE FIRMY DEZAL SIĘGAJĄ LAT 60-TYCH UBIEGŁEGO WIEKU.

Firma Dezal-Pro S.A. należy do wiodących producentów małego AGD w Polsce. Od wielu lat jedną z naszych specjalności są profesjonalne gofrownice, idealne do domu i małej gastronomii. Produkty nadają się do pracy ciągłej, wyróżnia je klasyczny design oraz łatwość czyszczenia i obsługi.

Dzięki praktycznym rozwiązaniom w sprzętach DEZAL,Twoje gofry, tosty lub inne przekąski zawsze upieką się idealnie, będą pięknie wyglądać i smakować. Niewielka waga i wygodny kształt pozwalają na łatwe przemieszczanie urządzeń w domu, w miejscu pracy, jak również na bezproblemowy transport w związku z wypiekiem gofrów np. w trakcie imprez plenerowych, pokazów, warsztatów kulinarnych itp. Maszynka do gofrów to również świetny pomysł na prezent dla wszystkich wielbicieli słodkości.

Oferujemy szeroką gamę gofrownic, różniących się m.in. wielkością i głębokością kratki oraz kątem otwierania. Szczególnie rekomendujemy nasze wyjątkowe produkty – gofrownicę DEZAL Bąble i gofrownicę DEZAL Maxi. Na pewno każdy znajdzie model idealny dla siebie!

 

ATUTY NASZYCH GOFROWNIC:

  • płyty aluminiowe pokryte greblonem – powłoką zabezpieczająca przed przywieraniem,
  • krótki czas nagrzewania i pieczenia gofrów,
  • moc urządzenia do wyboru 1300 W lub 1600 W,
  • łatwość obsługi i czyszczenia przy prawidłowym użytkowaniu – olejem smarujemy płyty robocze tylko raz przed rozpoczęciem pracy,
  • niewielka waga,
  • ze względu na fakt szybkiego nagrzewania urządzenie nie musi być cały czas w gotowości - zaleca się wyłączenie z sieci, co daje kolejne oszczędności energii podczas wypieku gofrów.

 

INNE PRODUKTY Z DZIAŁU MAŁE AGD:

  • opiekacze DEZAL Sandwich: przeznaczone do wypieku zapiekanek z chleba tostowego oraz rożków na słodko i wytrawnych z ciasta na gofry, a także innych zastosowań,
  • opiekacze DEZAL Befsztyk – Gofryprzeznaczone do pieczenia mięsa oraz do wypieku gofrów z ciasta biszkoptowego, wytrawnego i innych zastosowań. Opiekacze Befsztyk – Gofry uwzględniają nowoczesne metody kulinarne: pozwalają na przygotowanie potraw lekkostrawnych, dobrze przyswajalnych przez organizm, nie powodujących zmian chorobowych w naszym organizmie. Mogą ułatwić przygotowanie potraw dla ludzi realizujących zalecenia lekarskie w warunkach domowych. Mięso jak i warzywa po obróbce termicznej w tych urządzeniach są smaczne, mają estetyczny wygląd zachęcający do spożycia, jednocześnie nie zmieniają swoich wartości odżywczych. Stosując opiekacze befsztyk - gofry do przygotowania potraw zachowamy wszelkie zasady racjonalnego żywienia jak również urozmaicimy nasz codzienny jadłospis.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl